علوم غریبه اسرار دعا و طلسم گشایش بخت شفای بیماری ایجاد محبت و عشق کسب ثروت ابطال سحر جادو
علوم غریبه و ماورا طبیعی دعا طلسم ازدواج بازشدن بخت طالع بینی یافتن اشیا گمشده ابطال سحر رفع خصومت طالع بینی ازدواج
درباره وبلاگ


علوم غریبه دفع سحر از منزل بازشدن شخص بسته طالع بینی اعداد یافتن اشیا گمشده ابطال سحر رفع خصومت کاربرد حروف ابجد طالع بینی ازدواج علم جفر دعا برای ازدواج گشایش بخت شفای بیماری ایجاد محبت و عشق کسب ثروت ابطال سحر جادو راه کارهای معنوی،افزایش عشق و محبت جلب محبت و مجذوب كردن دیگران عاشق كردن ختوم و اذکار، طالع بینی همسر یابی ماورا طبیعت علوم غریبه ابطال سحر جادو بدست آوردن ثروت پول دارایی فرزند شفای بیماری راه کارهای معنوی طلسم ازدواج همسر عشق محبت رزق و روزی رونق کسب و کار
توضیح :
نظر به اینکه جزوه بحث در علوم طلسم به همراه طلسمات مجرب از کتاب نایاب ختوم و اذکار بصورت کپی و بدون دخل و تصرف از کتاب مرجع میباشدو تنها با هدف آشنایی شما عزیزان با منابع مطمئن کتب و رسائل در این مبحث گردآوری شده است لذا در مورد نوع استفاده و تبعات ناشی از آن شخص استفاده کننده مسئول خواهد بود و هیچ مسئولتی متوجه مدیر سایت نخواهد بود.

مدیر وبلاگ : آیه
مطالب اخیر
نویسندگان


آیا ولادت حضرت على(علیه السلام) در كعبه مورد اتفاق فریقین است؟

یكى از خصوصیاتى كه حضرت على(علیه السلام) به آن ممتاز گشته است محل و مكان ولادت است كه احدى از خلایق از انبیاى عظام و اوصیاى گرام از آدم تا خاتم به آن ممتاز نگشته است.

موقع ولادت حضرت عیسى بن مریم على نبینا و آله و علیه السلام در بیت المقدس نداى غیبى مریم طاهره مادر او را از مسجد خارج كرد كه اخرجى عن البیت فانّ هذه بیت العباده لا بیت الولادة»، (بیرون رو از خانه بیت المقدس زیرا كه اینجا خانه عبادت است نه خانه ولادت و زائیدن) ولى زمانى كه ولادت با سعادت على(علیه السلام)نزدیك شد، مادرش فاطمه بنت اسد را به داخل كعبه دعوت نمودند. آن هم نه تصادفاً مثل زنى كه در مسجد باشد و دفعتاً وضع حمل نموده باشد، بلكه به عنوان دعوت رسمى او را به درون خانه دربسته بردند.

فاطمه بنت اسد در كنار كعبه مشغول به دعا شده و از خداوند خواست تا درد زائیدن را بر او آسان گرداند یك مرتبه دیوار خانه كعبه شكافته شد و ندایى برخاست یا فاطمه ادخلى البیت، فاطمه داخل خانه شد و دیوار به حالت اولیه برگشت و موجب تعجب همه گردید. جناب عباس حاضر بود وقتى این قضیه را دید فورى برادرش جناب ابوطالب را خبر دادند كه كلید درب كعبه را كه نزدش بود بیاورد و آنچه كردند درب كعبه باز نشد و تا سه روز فاطمه در خانه كعبه ماند و در تمام خانه هاى مكه صحبت از این قضیه بود. روز سوم همان محلى كه فاطمه از آن جا داخل شده بود، خارج شد و مردم هجوم آوردند و دیدند كه در دست او فرزندى به زیبایى ماه است.

اسد الله در وجود آمد *** در پس پرده هر چه بود آمد

و این قضیه مورد اتفاق فریقین است  چنانچه حاكم در مستدرك  و نور الدین صباغ مالكى مى گویند و لم یولد فى البیت الحرام قبله احد سواه و هى فضیلة حضه الله تعالى بها اجلالاً و اعداءً لمرتبته و اظهاراً لتكریمه. (پیش از على احدى در خانه كعبه متولد نشد مگر خود او كه این فضیلتى است خدا داده كه استثناءً از جمیع افراد بشر اختصاص به آن حضرت داده است تا رتبه بلند او را مردم بشناسند و از آن تجلیل و تكریم نمایند).

و آلوسى بغدادى صاحب تفسیر روح المعانى مى نویسد: تولد على در كعبه در میان ملل جهان مشهور و معروف است و تاكنون كسى به این فضیلت دست نیافته است


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
filesell افزایش بازدید کسب درآمد
 
 
 
دعای ابطال سحر و طلسم، باطل کردن سحر و طلسم، ابطال طلسم موثر و مجرب، دعائی مجرب برای بخت گشائی خانمها، دعای بخت گشائی موثر، دعای دفع طلسم، بخت گشائی، باطل السحر و طلسم
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات