علوم غریبه اسرار دعا و طلسم گشایش بخت شفای بیماری ایجاد محبت و عشق کسب ثروت ابطال سحر جادو
علوم غریبه و ماورا طبیعی دعا طلسم ازدواج بازشدن بخت طالع بینی یافتن اشیا گمشده ابطال سحر رفع خصومت طالع بینی ازدواج
درباره وبلاگ


علوم غریبه دفع سحر از منزل بازشدن شخص بسته طالع بینی اعداد یافتن اشیا گمشده ابطال سحر رفع خصومت کاربرد حروف ابجد طالع بینی ازدواج علم جفر دعا برای ازدواج گشایش بخت شفای بیماری ایجاد محبت و عشق کسب ثروت ابطال سحر جادو راه کارهای معنوی،افزایش عشق و محبت جلب محبت و مجذوب كردن دیگران عاشق كردن ختوم و اذکار، طالع بینی همسر یابی ماورا طبیعت علوم غریبه ابطال سحر جادو بدست آوردن ثروت پول دارایی فرزند شفای بیماری راه کارهای معنوی طلسم ازدواج همسر عشق محبت رزق و روزی رونق کسب و کار
توضیح :
نظر به اینکه جزوه بحث در علوم طلسم به همراه طلسمات مجرب از کتاب نایاب ختوم و اذکار بصورت کپی و بدون دخل و تصرف از کتاب مرجع میباشدو تنها با هدف آشنایی شما عزیزان با منابع مطمئن کتب و رسائل در این مبحث گردآوری شده است لذا در مورد نوع استفاده و تبعات ناشی از آن شخص استفاده کننده مسئول خواهد بود و هیچ مسئولتی متوجه مدیر سایت نخواهد بود.

مدیر وبلاگ : آیه
مطالب اخیر
نویسندگان
در تاثیر این ذكر شریف یعنى لا اله الا انت سبحانك انّى كنت من الظالمین به سه جمله فاستجبنا له ، و نجیناه من الغّم ، و كذلك ننجى المؤ منین دقت به سزا اعمال گردد، به خصوص به جمله اخیر كه مفاد آن عام است كه وعده فرموده است شامل همه مؤ منین مى باشد، و با جمع محلى به الف و لام و فعل مضارع كه دال بر تجدد زمان و حصول تدریجى آن براى ابد است تعبیر فرموده است ، فتبصّر.

امام صادق علیه السلام مى فرماید: در شگفتم براى كسى كه از چهار چیز بیم دارد، چگونه به چهار چیز پناه نمى برد؟

در شگفتم براى كسى كه ترس بر او غلبه كرده ، چگونه به ذكر حسبنا الله و نعم الوكیل پناه نمى برد. زیرا به تحقیق شنیدم كه خداوند عزوجل به دنبال ذكر یاد شده فرمود: پس (آن كسانى كه به عزم جهاد خارج گشتند و تخویف شیاطین در آنها اثر نكرد و به ذكر فوق تمسك جستند) همراه با نعمتى از جانب خداوند (عافیت ) و چیزى زائد بر آن (سود در تجارت ) بازگشتند و هیچگونه بدى به آنان نرسید.

و در شگفتم براى كسى كه اندوهگین است ، چگونه به ذكر لا اله الا انت سبحانك انّى كنت من الظالمین پناه نمى برد. زیرا به تحقیق شنیدم كه خداوند عزوجل به دنبال ذكر فوق فرمود: پس ما (یونس را در اثر تمسك به ذكر یاد شده ) از اندوه نجات دادیم و همین گونه مؤ منین را نجات مى بخشیم .

و در شگفتم براى كسى كه مورد مكر و حیله واقع شده ، چگونه به ذكر اءفوض ‍ امرى الى الله ان الله بصیر بالعباد پناه نمى برد. زیرا به تحقیق شنیدم كه خداوند عزوجل به دنبال ذكر فوق فرمود: پس خداوند (موسى را در اثر ذكر یاد شده ) از شر و مكر فرعونیان مصون داشت .

و در شگفتم براى كسى كه طالب دنیا و زیبایى هاى دنیاست ، چگونه به ذكر ((ما شاءالله لا قوة الا بالله )) پناه نمى برد. زیرا به تحقیق شنیدم كه خداوند عزوجل بعد از ذكر یاد شده (از زبان مردى كه فاقد نعمتهاى دنیوى بود، خطاب به مردى كه از آن نعمتها بهره مند بود) فرمود: اگر تو مرا به مال و فرزند، كمتر از خود مى دانى پس امید است خداوند مرا بهتر از باغ تو بدهد...


نوع مطلب :
برچسب ها : در شگفتم براى كسى كه از چهار چیز بیم دارد، چگونه به چهار چیز پناه نمى برد؟،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
filesell افزایش بازدید کسب درآمد
 
 
 
دعای ابطال سحر و طلسم، باطل کردن سحر و طلسم، ابطال طلسم موثر و مجرب، دعائی مجرب برای بخت گشائی خانمها، دعای بخت گشائی موثر، دعای دفع طلسم، بخت گشائی، باطل السحر و طلسم
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات